O firmie - NAREW-TECH

O firmie

NAREW-TECH Sp. z o.o.

dla przemysłu

Doradztwo techniczne

Doświadczenie uzyskane w różnych branżach przemysłu sprawia, że świadczymy usługi doradztwa technicznego w wielu specjalizacjach. Najczęściej doradztwo techniczne przekształca się w bardziej zacieśnioną współpracę, np. przy projektowaniu maszyn jednostkowych.

Projektowanie

Projektujemy maszyny jednostkowe i małoseryjne, a także oprzyrządowanie technologiczne i produkcyjne, stanowiska montażowe oraz linie produkcyjne (automatyzacja produkcji). 

Obliczenia

W naszej ofercie obliczeniowej znajdą Państwo szerokie spektrum obliczeń, od analiz modalnych (drgania) przez sprzężone (np. termiczno-strukturalne) po nieliniowe problemy kontaktowe oraz obliczenia przepływowe CFD.

Wieloletnie doświadczenie

Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych gałęzi przemysłu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przemyśle, co pozwala nam świadczyć usługi dla najbardziej wymagających klientów.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Jeśli standardowe rozwiązania dostępne na rynku nie odpowiadają Państwa potrzebom, zapraszamy do kontaktu. Po analizie Państwa potrzeb i oczekiwań przygotowujemy koncepcję urządzenia oraz zajmujemy się jego produkcją i wdrożeniem.